Profile

Ms. sara vigen II

Contact Details

Bio

کشور زیبا و تاریخی ارمنستان به خصوص در دو دهه گذشته مورد استقبال گردشگران از سراسر دنیا قرار گرفته و بخشی از درآمد سرانه آن ماحصل صنعت گردشگری است . ارمنستان دارای جاذبه های طبیعی بسیار شگفت انگیز ، آب و هوایی مطبوع و تاریخی پر فراز و نشیب است و آثار باستانی موجود در آن یکی از دلایل سفر به این کشور است  . همچنین سیاست های این کشور بر پیشرفت زیر ساخت های صنعت توریسم تاکید داشته و به تبع آن امکانات رفاهی و تفریحی مختلفی در شهر های مهم این کشور فراهم شده که همگی در جذب گردشگر تاثیر گذار بوده است .
شهر های ایروان و باتومی از جمله پرطرفدارترین شهر های کشور ارمنستان هستند که هر یک با دارا بودن جاذبه های منحصر بفرد ، پذیرای مسافران بیشماری از سراسر دنیا هستند .
در ادامه این مطلب تور ارمنستان سعی داریم تا برخی از جاذبه های دیدنی این دو شهر را به شما معرفی کنیم ،  پس با ما همراه شوید:
خیابان روستاولی – ایروان
خیابان روستا ولی یکی از معروفترین خیابان های این شهر است که بافتی متفاوت و بسیار زیبا دارد . این منطقه پاتوق گردشگران است و اغلب نهاد های مهم دولتی در همین خیابان قرار دارند.  گشت و گذار در امتداد این خیابان بسیار جالب و سرگرم کننده خواهد بود و در سراسر آن فروشگاهها و رستوران های مختلفی به چشم می خورد که محل مناسبی برای رفع خستگی و گرسنگی اند . احتمالا حین گشت و گذار در این شهر بارها گذرتان به خیابان روستا ولی خواهد افتاد زیرا این منطقه شاهراه این شهر است و اغلب خیابان ها به همین جا ختم می گردد.  پارلمان قدیم ارمنستان ، کلیسای کاشوتی ، مرکز اپرای ایروان ، سالن تئاتر باله ، آکادمی تئاتر روستاولی ، موزه روستاولی و ... تنها برخی از ادارات و نهاد موجود در این خیابان اند که برخی از آنها نظیر موزه شهر و مرکز اپرا ایروان بسیار پر طرفدار هستند.